Самоскид АС-3251/2 КОБАЛЬТ

Самоскид АС-3251/2 КОБАЛЬТ

Самоскид будівельний АС-3251/2 КОБАЛЬТ, що має шасі FOTON DAIMLER, розроблений для експлуатації по дорогах всіх видів, а також для пересування по пересіченій місцевості. Його основне призначення полягає в перевозі сипучих будівельних матеріалів. Допустима їх питома щільність становить до 1,9 тонн на 1 кубометр.

Автомобіль має простору кабіну, в якій розміщується три людини, зручне спальне місце. Необхідно відзначити регулювання сидінь і рульової колонки, наявність гідропідсилювача керма, кондиціонер і круїз-контроль. Конструкція кузова самоскида, гідравлічна система HYVA, німецька гальмівна система WABCO з ABS / ASR забезпечують безпеку водія. Блокування міжосьового і міжколісного диференціала забезпечує високу прохідність машини на затяжних підйомах і при роботі в умовах кар'єру. Головною перевагою самоскида є мала витрата палива при досить великої вантажопідйомності.

Допускається експлуатація будівельного самоскида АС-3251/2 КОБАЛЬТ на шасі FOTON DAIMLER при низьких і високих температурах, а також в агресивному середовищі. З цією метою деталі автомобіля мають антикорозійну обробку, а ходова частина характеризується підвищеною міцністю. Все це сприяє невисоким експлуатаційним витратам.

Основна перевага - мала витрата палива при великої вантажопідйомності!

Характеристики
Вантажопідйомність, т 24
Обсяг кузова, м3 18
Довжина кузова, мм 5650
Ширина кузова, мм 2300
Висота кузова, мм 1380